Komentáře

Ahoj Lubosi a vsichni zavodnici

dnes asi slusne podminky. Musel jsem odjet z chalupy a tak z Prahy opet spatne dovolavani, ale signaly byly velmi dobre

Jirka OK1OAAhoj Luboši, 
v příloze zasílám log z dnešního závodu. Příjmové podmínky ze začátku dobré postupně se to zhoršovalo. Vcelku to byl dobrý závod. 
  
73! Lada OK2-36523Pozdrav všem a dík Lubošovi.

Omlouvám se Peterovi za DUPE, pustil jsem odpověď dříve než jsem ji zapsal do deníku až pak jsem viděl, že jsme měli to první spojení až v druhé etapě. Zdržel jsem tě a připravil o jedno spojení. Jinak díky všem a pěkné jaro! 73 OK1USP  JosefParádní účast, slušné podmínky... Co víc si přát? 
Díky za QSO a Lubošovi za vyhodnocení. 

73, Robert OK2PYA Divné podmienky, začiatok v pohode potom slabé signály  ani Láďu OK1LO  sa mi nepodarilo nájsť.Potom sa to trochu rozbehlo  a konečne som našiel aj Pile up stanicu.Asi to bez Clustru nepôjde ...Tak sa majte fajn a 73s de *Peter,OM3PADěkuji za závod a vyhodnocení. Radek OK1DEPDíky vynikajícím podmínkám jsem dnes byl velice spokojen. Pravděpodobně si mne většina stanic spletla s pilup stanicí a tak jsem málem překonal svůj 100W letošní rekord HI. Rozkmit skákal po stole a větrák chlazení PA transistoru svištěl jak o závod HI. Začínám mít podezření, že přímosměš do závodů patří. Snad až na několik výjimek se to dalo vše číst napoprvé. Vůbec mi ani nevadily falešné zázněje. Zkrátka spokojenost. Přesto toto závodění není úplně korektní a nechtěl bych, aby na mne stanice /Q zanevřely. Prosím tedy Luboše, aby můj dnešní výsledek nezapočítával do hodnocení. Jinými slovy, posílám deník jen pro kontrolu. Pokud by byly takovéto podmínky ještě někdy, vůbec bych se nebál závod odjet na PUba se 400mW systémem "UP" HI. Díky všem za nádherná spojení a Lubošovi díky za organizaci a zpracování deníků. Máš u mne Luboši na Kozákově pivo (jedno HI....) HI. 
  
Milan OK1IF 
  
P.S. Mám nahrávku a tak ji dám asi na web.

To se moc nepředáš.

Když ty mě pivo, tak já R..U..M ( jeden )Ahoj všem,

děkuji za qso a Lubošovi za vyhodnocení .Dnes to u mne byla bída,

 hustý déšť vyzařování mého slabého signálku určitě nepomohl.

Mějte se krásně ,73 Láďa OK2BLD/QAhoj ,

v příloze zasílám log.cbr z  NZ  10.březen 2019.

Dík za vyhodnocení , všem stanicím  hezký den a  NSL !


Tony OK1DORAhoj všem,

to byl zase mazec. Druhá půlka podstatně lepší než první.

Asi budu mít pár chyb, protože jsem měl občas nepříjemné rušení :-(

Díky za vyhodnocení.

73

Honza

OK2SROAhoj Luboši,


tak jsem si dnes zařádil - paráda! Po víkendových závodech OMAC a VRK to byla pěkná tečka. Podmínky sice kolísaly, zejména ve druhé etapě, ale i tak se povedlo 66 QSO / z toho ale 3 DUPE. Rate se pohyboval mezi 131 - 166, prostě paráda. Ani nevadilo, když jsem byl 3x vytlačen o kousek mimo fq. Našel jsem i skulinku, kdy jsem si odskočil zavolat Milana IF. Poslední dvě minuty se už u závodu dalo pít i kafe. Velmi dobře bylo slyšet kolegy VLP. 

Děkuji všem za krásný zážitek a vyhodnocení. Pile up provoz můžu jen doporučit, a to nejen ostříleným borcům, ale hlavně těm, co začínají.


PZ + 72 Láďa OK1LO


TS-990S - 5W - WindomNZ 113:  Chvílemi svižné tempo. Láďa OK1LO, jel PILEUP výborně a i s QRP byl slyšet dobře a bez problémů dělatelný, díky!

Jinak obrovské shluky stanic, několik stanic mělo zapnutý RIT... Dovolání na ně bylo nemožné a jejich CQ, se trefilo na obsazenou

frekvenci. Dejte si na to pozor, prosím.

PZ/TZ! Honza OK1MNV (OK5MN)Luboši zdravím a posílám LOG. Díky Tobě za bezva organizování a všem stanicím dík za QSO!

VY 73! Jirka OK1DARZdravím všechny závodníky i Luboše vyhodnocovatele a v příloze posílám deník NZ113.

OK2PKT RomanAhoj Luboši a kamarádi závodníci,

dnes se mě to opět líbilo. 

Děkuji všem za QSO.

Těším se příští týden.

S pozdravem
Pavel Slavíček
OK1VK (ex.OK1WWJ)Příznivci CW, až po třetí se mi podařilo přijmout deník ke kontrole. A ani není divu, co se venku děje, ale k vlastnímu závodu. Láďu jsem našel celkem brzo a ve třicáté osmé minutě dával ok1lo/q ale raději to posílám bez /q. Ale je dobrej. Luboši, díky za ochotu nám sloužit s vyhodnocením. L. 1uhq.Posílám pro kontrolu. U mě  vypnutý el. proud Ota OK1DMAhoj Luboši, posílám log. 
Děkuji za vyhodnocení. 
73!  Jirka OK2NAJ